Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | COMMUNITY RECORDS / TOPSHELF LPCR094 |
| EAN | 0634457815612 |
| Release Date | May 10, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 316 × 318 × 3 mm · 292 g |
| Weight | 292 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,709
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Do This Again Tomorrow |
|---|---|
| Sanatci | All People |
| Cikis tarihi | 2019-05-10 |
| EAN/UPC | 0634457815612 |
| Label | Community |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Punk |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | COMMUNITY RECORDS / TOPSHELF LPCR094 |
| EAN | 0634457815612 |
| Release Date | May 10, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 316 × 318 × 3 mm · 292 g |
| Weight | 292 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.