Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | WRASSE / BLUE WRASSE 5398604 |
| EAN | 0600753986042 |
| Release Date | November 24, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 312 × 6 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,295
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Oh ! Pardon Tu Dormais... Le Live |
|---|---|
| Sanatci | Birkin, Jane |
| Cikis tarihi | 2023-11-17 |
| EAN/UPC | 0600753986042 |
| Label | Universal |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | WRASSE / BLUE WRASSE 5398604 |
| EAN | 0600753986042 |
| Release Date | November 24, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 312 × 6 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.