Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | MERCURY UNIP3927113.1 |
| EAN | 0600753927113 |
| Release Date | October 23, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 4 mm · 250 g |
| Weight | 250 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,330
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Very Best of |
|---|---|
| Sanatci | Birkin, Jane |
| Cikis tarihi | 2020-10-23 |
| EAN/UPC | 0600753927113 |
| Label | Mercury |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | MERCURY UNIP3927113.1 |
| EAN | 0600753927113 |
| Release Date | October 23, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 4 mm · 250 g |
| Weight | 250 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.