Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | JAZZ WAX RECORDS 4537LP |
| EAN | 8436542011006 |
| Release Date | July 30, 2012 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 315 × 4 mm · 252 g |
| Weight | 252 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,885
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Africa/Brass |
|---|---|
| Sanatci | Coltrane, John |
| Cikis tarihi | 2012-06-15 |
| EAN/UPC | 8436542011006 |
| Label | Jazz Wax |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | JAZZ WAX RECORDS 4537LP |
| EAN | 8436542011006 |
| Release Date | July 30, 2012 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 315 × 4 mm · 252 g |
| Weight | 252 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.