Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | WAXTIME 771666 |
| EAN | 8436028696994 |
| Release Date | June 16, 2010 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 312 × 4 mm · 265 g |
| Weight | 265 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,572
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Coltrane |
|---|---|
| Sanatci | Coltrane, John |
| Cikis tarihi | 2017-03-10 |
| EAN/UPC | 8436028696994 |
| Label | Waxtime |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | WAXTIME 771666 |
| EAN | 8436028696994 |
| Release Date | June 16, 2010 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 312 × 4 mm · 265 g |
| Weight | 265 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.