Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | WAXTIME 771673 |
| EAN | 8436028697069 |
| Release Date | September 24, 2010 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 314 × 4 mm · 270 g |
| Weight | 270 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,572
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Blue Train |
|---|---|
| Sanatci | Coltrane, John |
| Cikis tarihi | 2010-09-24 |
| EAN/UPC | 8436028697069 |
| Label | Waxtime |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | WAXTIME 771673 |
| EAN | 8436028697069 |
| Release Date | September 24, 2010 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 314 × 4 mm · 270 g |
| Weight | 270 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.