Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | VERVE IMPB003429101.1 |
| EAN | 0602438499984 |
| Release Date | October 22, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 4 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,455
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | A Love Supreme: Live In Seattle |
|---|---|
| Sanatci | Coltrane, John |
| Cikis tarihi | 2021-10-22 |
| EAN/UPC | 0602438499984 |
| Label | Verve |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | VERVE IMPB003429101.1 |
| EAN | 0602438499984 |
| Release Date | October 22, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 4 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.