Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | STEPPAS SPPS20.1 |
| EAN | 0745125360201 |
| Release Date | October 18, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 314 × 5 mm · 400 g |
| Weight | 400 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,508
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Collision of an Ancient Mind and a Modern World |
|---|---|
| Sanatci | Alpha Steppa |
| Cikis tarihi | 2024-10-18 |
| EAN/UPC | 0745125360201 |
| Label | Steppas |
| Format | LP |
| Tur | World / Dub |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | STEPPAS SPPS20.1 |
| EAN | 0745125360201 |
| Release Date | October 18, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 314 × 5 mm · 400 g |
| Weight | 400 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.