Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | Warner Music |
| EAN | 5054197059117 |
| Release Date | November 1, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 315 × 31 mm · 200 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 200 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,694
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Don't Know What's Cool Anymore |
|---|---|
| Sanatci | Alphabeat |
| Cikis tarihi | 2022-07-08 |
| EAN/UPC | 5054197059117 |
| Label | Absolute |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | Warner Music |
| EAN | 5054197059117 |
| Release Date | November 1, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 315 × 31 mm · 200 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 200 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.