Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | WARNER MUSIC GERMANY 5021732416773 |
| EAN | 5021732416773 |
| Release Date | September 27, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 5 × 315 × 315 mm · 300 g |
| Weight | 300 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,541
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Forever! Best of 40 Years |
|---|---|
| Sanatci | Alphaville |
| Cikis tarihi | 2024-09-27 |
| EAN/UPC | 5021732416773 |
| Label | Warner Music |
| Format | LP |
| Tur | Pop / Synth-Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | WARNER MUSIC GERMANY 5021732416773 |
| EAN | 5021732416773 |
| Release Date | September 27, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 5 × 315 × 315 mm · 300 g |
| Weight | 300 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.