Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | WARNER |
| EAN | 5054197677496 |
| Release Date | November 17, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 10 × 315 × 315 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,757
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Prostitute |
|---|---|
| Sanatci | Alphaville |
| Cikis tarihi | 2023-11-17 |
| EAN/UPC | 5054197677496 |
| Label | Wm Germany |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | WARNER |
| EAN | 5054197677496 |
| Release Date | November 17, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 10 × 315 × 315 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.