Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | MPS 402975915722 |
| EAN | 4029759157229 |
| Release Date | February 25, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,284
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | By All Means |
|---|---|
| Sanatci | Mouzon, Alphonse |
| Cikis tarihi | 2022-02-25 |
| EAN/UPC | 4029759157229 |
| Label | Mps |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | MPS 402975915722 |
| EAN | 4029759157229 |
| Release Date | February 25, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.