Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | CONSTELLATION CST163LP |
| EAN | 0666561016319 |
| Release Date | May 6, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 311 × 4 mm · 319 g |
| Weight | 319 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,113
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Familiar Science |
|---|---|
| Sanatci | Joyfultalk |
| Cikis tarihi | 2022-05-06 |
| EAN/UPC | 0666561016319 |
| Label | Constellation |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Electronic |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | CONSTELLATION CST163LP |
| EAN | 0666561016319 |
| Release Date | May 6, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 311 × 4 mm · 319 g |
| Weight | 319 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.