Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | JOYNER LUCAS NNIBLP |
| EAN | 0197188922429 |
| Release Date | March 7, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 10 mm · 504 g |
| Weight | 504 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,215
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Not Now, I'm Busy |
|---|---|
| Sanatci | Lucas, Joyner |
| Cikis tarihi | 2025-03-07 |
| EAN/UPC | 0197188922429 |
| Label | Joyner Lucas |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Hip-Hop |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | JOYNER LUCAS NNIBLP |
| EAN | 0197188922429 |
| Release Date | March 7, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 10 mm · 504 g |
| Weight | 504 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.