Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | SUICIDE SQUEEZE SSQ186LP-C1 |
| EAN | 0803238018614 |
| Release Date | October 15, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 4 mm · 238 g |
| Weight | 238 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,113
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Zorked |
|---|---|
| Sanatci | Shapiro, Julia |
| Cikis tarihi | 2021-10-15 |
| EAN/UPC | 0803238018614 |
| Label | Suicide Squeeze |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | SUICIDE SQUEEZE SSQ186LP-C1 |
| EAN | 0803238018614 |
| Release Date | October 15, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 4 mm · 238 g |
| Weight | 238 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.