Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | MANY HATS DISTRIBUTION JW001LP |
| EAN | 0843563193532 |
| Release Date | September 26, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |

₺4,095
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Pressure |
|---|---|
| Sanatci | Wolf, Julia |
| Cikis tarihi | 2025-09-26 |
| EAN/UPC | 0843563193532 |
| Label | Many Hats |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | MANY HATS DISTRIBUTION JW001LP |
| EAN | 0843563193532 |
| Release Date | September 26, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.