Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | XLREC BQTX40647.1 |
| EAN | 0634904064716 |
| Release Date | July 14, 2014 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 317 × 7 mm · 382 g |
| Weight | 382 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,321
1 adet stokta
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Jungle |
|---|---|
| Sanatci | Jungle |
| Cikis tarihi | 2014-07-10 |
| EAN/UPC | 0634904064716 |
| Label | Xl |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | XLREC BQTX40647.1 |
| EAN | 0634904064716 |
| Release Date | July 14, 2014 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 317 × 7 mm · 382 g |
| Weight | 382 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.