Ek Bilgi
| Label | RHINO 8122796551 |
|---|---|
| EAN | 0081227965518 |
| Release Date | April 23, 2015 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 316 × 316 × 8 mm · 436 g |
| Weight | 436 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,562
1 adet stokta
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Then Play On |
|---|---|
| Sanatci | Fleetwood Mac |
| Cikis tarihi | 2015-04-23 |
| EAN/UPC | 0081227965518 |
| Label | Rhino |
| Format | LP |
| Tur | Blues |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | RHINO 8122796551 |
|---|---|
| EAN | 0081227965518 |
| Release Date | April 23, 2015 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 316 × 316 × 8 mm · 436 g |
| Weight | 436 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.