Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | RADIATION REISSUES RAD8004CV |
| EAN | 8055515235937 |
| Release Date | April 26, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 316 × 318 × 5 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,909
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | The Image Has Cracked |
|---|---|
| Sanatci | Alternative Tv |
| Cikis tarihi | 2024-04-12 |
| EAN/UPC | 8055515235937 |
| Label | Radiation |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Punk |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | RADIATION REISSUES RAD8004CV |
| EAN | 8055515235937 |
| Release Date | April 26, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 316 × 318 × 5 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.