Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | FOURTH DIMENSION FODI146.1 |
| EAN | 0859772356798 |
| Release Date | November 10, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 6 mm · 243 g |
| Weight | 243 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,012
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Direct Action |
|---|---|
| Sanatci | Alternative Tv |
| Cikis tarihi | 2023-11-10 |
| EAN/UPC | 0859772356798 |
| Label | Fourth Dimension |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Punk |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | FOURTH DIMENSION FODI146.1 |
| EAN | 0859772356798 |
| Release Date | November 10, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 6 mm · 243 g |
| Weight | 243 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.