Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | UNIQUE LEADER ULR308LP |
| EAN | 0196006156619 |
| Release Date | August 20, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 314 × 10 mm · 513 g |
| Weight | 513 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,213
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | A Monument To Silence |
|---|---|
| Sanatci | Alustrium |
| Cikis tarihi | 2021-08-20 |
| EAN/UPC | 0196006156619 |
| Label | Unique Leader |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Speed/Thrash/Death Metal |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | UNIQUE LEADER ULR308LP |
| EAN | 0196006156619 |
| Release Date | August 20, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 314 × 10 mm · 513 g |
| Weight | 513 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.