Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | UNIQUE LEADER UNLR353.1 |
| EAN | 0196626996718 |
| Release Date | October 6, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 313 × 7 mm · 306 g |
| Weight | 306 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,439
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Insurmountable |
|---|---|
| Sanatci | Alustrium |
| Cikis tarihi | 2023-10-06 |
| EAN/UPC | 0196626996718 |
| Label | Unique Leader |
| Format | 12in |
| Tur | Rock / Speed/Thrash/Death Metal |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | UNIQUE LEADER UNLR353.1 |
| EAN | 0196626996718 |
| Release Date | October 6, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 313 × 7 mm · 306 g |
| Weight | 306 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.