Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | Sub Pop SP1555X |
| EAN | 0098787155501 |
| Release Date | May 10, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 317 × 9 mm · 580 g |
| Weight | 580 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,280
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Death Jokes |
|---|---|
| Sanatci | Amen Dunes |
| Cikis tarihi | 2024-05-10 |
| EAN/UPC | 0098787155501 |
| Label | Sub Pop |
| Format | LP |
| Tur | Pop / Indie |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | Sub Pop SP1555X |
| EAN | 0098787155501 |
| Release Date | May 10, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 317 × 9 mm · 580 g |
| Weight | 580 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.