Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | RELAPSE RPE75621.1 |
| EAN | 0781676756216 |
| Release Date | March 28, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 317 × 318 × 5 mm · 301 g |
| Weight | 301 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,849
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | De Toorn |
|---|---|
| Sanatci | Amenra |
| Cikis tarihi | 2025-03-28 |
| EAN/UPC | 0781676756216 |
| Label | Relapse |
| Format | 12in |
| Tur | Hard Rock & Metal / Post-Metal |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | RELAPSE RPE75621.1 |
| EAN | 0781676756216 |
| Release Date | March 28, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 317 × 318 × 5 mm · 301 g |
| Weight | 301 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.