Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | Rhino Warner 603497841813 |
| EAN | 0603497841813 |
| Release Date | April 23, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 4 mm · 270 g |
| Weight | 270 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,620
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Rarities |
|---|---|
| Sanatci | America |
| Cikis tarihi | 2022-04-23 |
| EAN/UPC | 0603497841813 |
| Label | Rhino |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | Rhino Warner 603497841813 |
| EAN | 0603497841813 |
| Release Date | April 23, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 4 mm · 270 g |
| Weight | 270 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.