Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | DREAM CATCHER BT5026 |
| EAN | 5036436130924 |
| Release Date | November 25, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 700 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 700 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,213
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Live At Goodbye Summer '71 |
|---|---|
| Sanatci | America |
| Cikis tarihi | 2022-11-25 |
| EAN/UPC | 5036436130924 |
| Label | Morgan Blue Town |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | DREAM CATCHER BT5026 |
| EAN | 5036436130924 |
| Release Date | November 25, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 700 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 700 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.