Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | NONESUCH NNS79242.1 |
| EAN | 0075597905809 |
| Release Date | February 16, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 312 × 6 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,266
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Black Angels |
|---|---|
| Sanatci | Kronos Quartet |
| Cikis tarihi | 2024-02-16 |
| EAN/UPC | 0075597905809 |
| Label | Nonesuch |
| Format | LP |
| Tur | Classical |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | NONESUCH NNS79242.1 |
| EAN | 0075597905809 |
| Release Date | February 16, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 312 × 6 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.