Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | Music On Vinyl MOVL6203578.1 |
| EAN | 8719262035782 |
| Release Date | February 7, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 315 × 319 × 5 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
₺1,790
1 adet stokta
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Long Stick Goes Boom (Live From the House of Rust) |
|---|---|
| Sanatci | Krokus |
| Cikis tarihi | 2025-02-07 |
| EAN/UPC | 8719262035782 |
| Label | Music On Vinyl |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Hardrock |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | Music On Vinyl MOVL6203578.1 |
| EAN | 8719262035782 |
| Release Date | February 7, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 315 × 319 × 5 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.