Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | CARLISLE BEAUREGARD RECORDS LPCBR003 |
| EAN | 0634457850514 |
| Release Date | March 16, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 314 × 6 mm · 238 g |
| Weight | 238 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,487
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | And Friends |
|---|---|
| Sanatci | Amigo |
| Cikis tarihi | 2018-02-16 |
| EAN/UPC | 0634457850514 |
| Label | Carlisle Beauregard Records |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | CARLISLE BEAUREGARD RECORDS LPCBR003 |
| EAN | 0634457850514 |
| Release Date | March 16, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 314 × 6 mm · 238 g |
| Weight | 238 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.