Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | LIAR'S CLUB DEXLC014 |
| EAN | 0192641071072 |
| Release Date | April 30, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 313 × 4 mm · 270 g |
| Weight | 270 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,955
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Born Against |
|---|---|
| Sanatci | Amigo the Devil |
| Cikis tarihi | 2021-04-30 |
| EAN/UPC | 0192641071072 |
| Label | Liar's Club |
| Format | LP |
| Tur | World / Folk |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | LIAR'S CLUB DEXLC014 |
| EAN | 0192641071072 |
| Release Date | April 30, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 313 × 4 mm · 270 g |
| Weight | 270 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.