Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | RELAPSE RECORDS RR42441 |
| EAN | 0781676424412 |
| Release Date | October 25, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 316 × 319 × 5 mm · 243 g |
| Weight | 243 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,149
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Rarities 1991 - 2001 |
|---|---|
| Sanatci | Amorphis |
| Cikis tarihi | 2024-10-25 |
| EAN/UPC | 0781676424412 |
| Label | Relapse |
| Format | LP |
| Tur | Hard Rock & Metal / Death Metal |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | RELAPSE RECORDS RR42441 |
| EAN | 0781676424412 |
| Release Date | October 25, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 316 × 319 × 5 mm · 243 g |
| Weight | 243 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.