Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | ATOMIC FIRE 4251981700298 |
| EAN | 4251981700298 |
| Release Date | June 21, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,211
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Halo |
|---|---|
| Sanatci | Amorphis |
| Cikis tarihi | 2024-06-21 |
| EAN/UPC | 4251981700298 |
| Label | Atomic Fire |
| Format | LP |
| Tur | Hard Rock & Metal / Progressive Metal |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | ATOMIC FIRE 4251981700298 |
| EAN | 4251981700298 |
| Release Date | June 21, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.