Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | ATOMIC FIRE 4251981700472 |
| EAN | 4251981700472 |
| Release Date | May 6, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,660
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | The Beginning of Times |
|---|---|
| Sanatci | Amorphis |
| Cikis tarihi | 2022-05-06 |
| EAN/UPC | 4251981700472 |
| Label | Reigning Phoenix Music |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Speed/Thrash/Death Metal |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | ATOMIC FIRE 4251981700472 |
| EAN | 4251981700472 |
| Release Date | May 6, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.