Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | DUALTONE DUA2438LP |
| EAN | 0803020243811 |
| Release Date | December 9, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 316 × 10 mm · 306 g |
| Weight | 306 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,279
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | My Ideal |
|---|---|
| Sanatci | Lee, Amos |
| Cikis tarihi | 2022-12-09 |
| EAN/UPC | 0803020243811 |
| Label | Dualtone |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | DUALTONE DUA2438LP |
| EAN | 0803020243811 |
| Release Date | December 9, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 316 × 10 mm · 306 g |
| Weight | 306 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.