Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | SUBTERRANEAN SOS079 |
| EAN | 4260016920792 |
| Release Date | September 17, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,351
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Imperator of Pop |
|---|---|
| Sanatci | Amos |
| Cikis tarihi | 2007-06-01 |
| EAN/UPC | 4260016920792 |
| Label | Subterranean |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Punk |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | SUBTERRANEAN SOS079 |
| EAN | 4260016920792 |
| Release Date | September 17, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.