Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | FLENSER FLS119.1 |
| EAN | 0733102718947 |
| Release Date | April 2, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 313 × 5 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,173
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Blooming |
|---|---|
| Sanatci | Amulets |
| Cikis tarihi | 2021-04-02 |
| EAN/UPC | 0733102718947 |
| Label | Flenser |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Ambient |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | FLENSER FLS119.1 |
| EAN | 0733102718947 |
| Release Date | April 2, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 313 × 5 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.