Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | BEACON SOUND BESO91.1 |
| EAN | 0769791986992 |
| Release Date | February 21, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 319 × 4 mm · 265 g |
| Weight | 265 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,280
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Not Around But Through |
|---|---|
| Sanatci | Amulets |
| Cikis tarihi | 2025-02-21 |
| EAN/UPC | 0769791986992 |
| Label | Beacon Sound |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Electronic |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | BEACON SOUND BESO91.1 |
| EAN | 0769791986992 |
| Release Date | February 21, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 319 × 4 mm · 265 g |
| Weight | 265 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.