Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | LOUD SOL1LP |
| EAN | 5024545821116 |
| Release Date | September 28, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 315 × 8 mm · 585 g |
| Weight | 585 g |
| Discs / Records | 2 |
₺1,078
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Island |
|---|---|
| Sanatci | Da Silva, Ana & Phew |
| Cikis tarihi | 2018-09-28 |
| EAN/UPC | 5024545821116 |
| Label | Loud |
| Format | LP |
| Tur | Brazil / Samba |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | LOUD SOL1LP |
| EAN | 5024545821116 |
| Release Date | September 28, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 315 × 8 mm · 585 g |
| Weight | 585 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.