Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | StorySound Records SSTS58.1 |
| EAN | 0634457161672 |
| Release Date | May 17, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 312 × 6 mm · 238 g |
| Weight | 238 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,088
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Sharing In the Spirit |
|---|---|
| Sanatci | Egge, Ana |
| Cikis tarihi | 2024-05-17 |
| EAN/UPC | 0634457161672 |
| Label | Storysound Records |
| Format | LP |
| Tur | World / Folk |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | StorySound Records SSTS58.1 |
| EAN | 0634457161672 |
| Release Date | May 17, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 312 × 6 mm · 238 g |
| Weight | 238 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.