Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | SMALLTOWN SUPERSOUND STS257LP |
| EAN | 5053760015291 |
| Release Date | June 1, 2015 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
₺867
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Math Ilium Ion |
|---|---|
| Sanatci | Bratten, Andre |
| Cikis tarihi | 2015-05-29 |
| EAN/UPC | 5053760015291 |
| Label | Smalltown Supersound |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Electronic |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | SMALLTOWN SUPERSOUND STS257LP |
| EAN | 5053760015291 |
| Release Date | June 1, 2015 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.