Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | SHEEP CHASE RECORDS SCR014LP |
| EAN | 7041880996796 |
| Release Date | November 7, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,095
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Hands and Feet |
|---|---|
| Sanatci | Borgen, Andre |
| Cikis tarihi | 2025-10-10 |
| EAN/UPC | 7041880996796 |
| Label | Sheep Chase |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | SHEEP CHASE RECORDS SCR014LP |
| EAN | 7041880996796 |
| Release Date | November 7, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.