Ek Bilgi
| Product_type | CD |
|---|---|
| Label | ANIME LTD ANIM0084 |
| EAN | 5037899087992 |
| Release Date | June 17, 2024 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 121 × 144 × 10 mm · 103 g |
| Weight | 103 g |
| Discs / Records | 2 |
₺1,802
| Product_type | CD |
|---|---|
| Label | ANIME LTD ANIM0084 |
| EAN | 5037899087992 |
| Release Date | June 17, 2024 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 121 × 144 × 10 mm · 103 g |
| Weight | 103 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.