Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | METALVILLE MV0218V |
| EAN | 4250444185887 |
| Release Date | August 9, 2019 |
| Media | CD and LP (vinyl) |
| Dimensions | 312 × 314 × 6 mm · 265 g |
| Weight | 265 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,032
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | High Roller |
|---|---|
| Sanatci | Balls Gone Wild |
| Cikis tarihi | 2019-07-26 |
| EAN/UPC | 4250444185887 |
| Label | Metalville |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Heavy Metal |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | METALVILLE MV0218V |
| EAN | 4250444185887 |
| Release Date | August 9, 2019 |
| Media | CD and LP (vinyl) |
| Dimensions | 312 × 314 × 6 mm · 265 g |
| Weight | 265 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.