Ek Bilgi
| Product_type | CD |
|---|---|
| Label | INERTIA INER7100796.2 |
| EAN | 9332727100796 |
| Release Date | November 1, 2019 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 126 × 142 × 6 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 100 g |
| Discs / Records | 1 |

₺1,802
| Product_type | CD |
|---|---|
| Label | INERTIA INER7100796.2 |
| EAN | 9332727100796 |
| Release Date | November 1, 2019 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 126 × 142 × 6 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 100 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.