Ek Bilgi
| Product_type | CD |
|---|---|
| EAN | 4988031656150 |
| Release Date | August 16, 2024 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 134 × 135 × 4 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 100 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,075
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Aoarashi |
|---|---|
| Sanatci | &Team |
| Cikis tarihi | 2024-08-07 |
| EAN/UPC | 4988031656150 |
| Label | Universal Music Japan |
| Format | CD |
| Tur | Pop / J-Pop |
| Birim sayisi | 2 |
| Product_type | CD |
|---|---|
| EAN | 4988031656150 |
| Release Date | August 16, 2024 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 134 × 135 × 4 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 100 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.