Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | PID TENDOLLAR |
| EAN | 5050580548138 |
| Release Date | November 2, 2010 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 125 × 140 × 37 mm · 860 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 860 g |
| Discs / Records | 12 |
₺821
Stokta yok
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | PID TENDOLLAR |
| EAN | 5050580548138 |
| Release Date | November 2, 2010 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 125 × 140 × 37 mm · 860 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 860 g |
| Discs / Records | 12 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.