Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | DVD |
| Label | SMITHSONIAN FOLKWAYS SFW40521 |
| EAN | 0093074052129 |
| Release Date | March 14, 2006 |
| Media | CD and DVD |
| Dimensions | 123 × 145 × 15 mm · 200 g |
| Weight | 200 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,320
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Invisible Face of the Beloved. Classical Music |
|---|---|
| Sanatci | V/A |
| Cikis tarihi | 2006-04-20 |
| EAN/UPC | 0093074052129 |
| Label | Smithsonian Folkways |
| Format | CD |
| Tur | World |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Product_type | DVD |
| Label | SMITHSONIAN FOLKWAYS SFW40521 |
| EAN | 0093074052129 |
| Release Date | March 14, 2006 |
| Media | CD and DVD |
| Dimensions | 123 × 145 × 15 mm · 200 g |
| Weight | 200 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.