Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | DVD |
| Label | Frontiers Records FRCDVD905 |
| EAN | 8024391090541 |
| Release Date | December 7, 2018 |
| Media | CD and DVD |
| Dimensions | 125 × 140 × 19 mm · 144 g |
| Weight | 144 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,014
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Parole Denied - Tokyo 2017 |
|---|---|
| Sanatci | Alcatrazz |
| Cikis tarihi | 2018-12-06 |
| EAN/UPC | 8024391090541 |
| Label | Frontiers Music |
| Format | CD |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 3 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Product_type | DVD |
| Label | Frontiers Records FRCDVD905 |
| EAN | 8024391090541 |
| Release Date | December 7, 2018 |
| Media | CD and DVD |
| Dimensions | 125 × 140 × 19 mm · 144 g |
| Weight | 144 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.