Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | DVD |
| Label | GEEJAM MUSIC EVSA491A |
| EAN | 4897012132869 |
| Release Date | September 21, 2018 |
| Media | CD and DVD |
| Dimensions | 125 × 139 × 15 mm · 121 g |
| Weight | 121 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,527
| Style | |
|---|---|
| Product_type | DVD |
| Label | GEEJAM MUSIC EVSA491A |
| EAN | 4897012132869 |
| Release Date | September 21, 2018 |
| Media | CD and DVD |
| Dimensions | 125 × 139 × 15 mm · 121 g |
| Weight | 121 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.