Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | MUTE MUE38656.1 |
| EAN | 5400863038656 |
| Release Date | April 16, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 321 × 24 mm · 1.18 kg |
| Weight | 1.18 kg |
| Discs / Records | 4 |
₺6,696
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Soundtracks |
|---|---|
| Sanatci | Apparat |
| Cikis tarihi | 2021-04-16 |
| EAN/UPC | 5400863038656 |
| Label | Mute |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Electronic |
| Birim sayisi | 4 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | MUTE MUE38656.1 |
| EAN | 5400863038656 |
| Release Date | April 16, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 321 × 24 mm · 1.18 kg |
| Weight | 1.18 kg |
| Discs / Records | 4 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.